Doprava a platba

Doprava a platba za zboží:

 

Objednávky zasíláme Českou poštou nebo do Zásilkovny.

U objednávek nad 3000 Kč vč. DPH máte automaticky DOPRAVU ZDARMA

 

Chcete si zboží vyzvednout sami v Ostravě nebo ho chcete dovézt domů či do firmy?

V otevírací dobu prodejny je možné osobní předání v Ostravěinfo@atelierumeni.cz nebo na tel. čísle: +420 604 636 936.

 

 

Zásilkovna je široká dodavatelská síť s více než 2 500 výdejními místy v ČR, na která si můžete nechat doručit objednané zboží snadno, levně a rychle. 

Zásilkovna je český logistický projekt Simony Kijonkové, který vznikl v roce 2010. Od té doby se Zásilkovna vypracovala na jednu z nejúspěšnějších společností v ČR. Poskytuje komplexní logistické služby pro internetové obchody ve 30 zemích Evropy včetně Ruska, Ukrajiny a Švýcarska. Zásilkovna spolupracuje s více než 28 000 e-shopy.

Klienti Zásilkovny mohou při zasílání zboží z internetových obchodů využít hustou síť výdejních míst, kterých je aktuálně po celé České republice téměř 2800. Zásilky běžně doručuje Zásilkovna do druhého dne. Zákazník si svůj balíček může vyzvednout kdykoli potřebuje, zabere to jen pár vteřin. Zásilkovna také provozuje službu Mezi námi pro doručování zásilek mezi fyzickými osobami. Zákazník vyplní všechny potřebné údaje pro odeslání zásilky pohodlně kdekoliv přes mobilní aplikaci a na podacím místě Zásilkovny sdělí pouze vygenerované heslo k zásilce. Žádné fronty, žádné zbytečně dlouhé formuláře.

Zásilkovna patří do skupiny Packeta, kterou tvoří celkem 13 firem. Packeta přepravila v roce 2019 více než 19 milionů zásilek, což je meziroční nárůst o 84 %. Obrat skupiny dosáhl meziročně růst o 60 % na téměř 1,3 miliardy korun. Packeta přepravila v roce 2019 zboží v celkové hodnotě 28,5 miliardy korun, ve srovnání s rokem 2018 jde o nárůst o 73 %. Z celkového objemu české e-commerce v roce 2019 to bylo téměř 20 %. Pro letošní rok je cílem Zásilkovny a firem ve skupině Packeta obrat ve výši 2 miliardy korun a 35 milionů přepravených zásilek.

 

 

Česká pošta doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy.

Možnosti doručení si zvolíte sami -  Na poštu, Do ruky nebo Do balíkovny.

Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží:

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS o přesnějším času doručení. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky papírové oznámení, na které z nejbližších pošt byla Vaše zásilka uložena.

Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

*objednávky přijaté o víkendu a svátcích jsou předány do přepravy nejbližší pracovní den a doručovány následující pracovní den.

 

 


 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

na e-mailu info@atelierumeni.cz nebo telefonním čísle: +420 604 636 936.