Nenašli jste, co potřebujete? Napište nám: info@atelierumeni.cz

Akvarelové pastely umělecké, sada 24 ks pastelů + štětec + ořezávátko

Tip na dárek PROFI
  • Balení: sada
Sada obsahuje 24 vysoce kvalitních pastelů s jasnými pigmenty, které jsou vhodné pro návrháře, výtvarníky i ilustrátory.
Dostupnost: Skladem
Cena s DPH
1 699 Kč

Umělecké akvarelové voskové pastely se silným jádrem v dřevěném obal patří mezi nejkvalitnější výrobky se špičkovými kreslícími vlastnostmi. 

Pastely se díky svému širšímu průměru dobře drží. Lze s nimi malovat na různé typy papírů (akvarelové, hlazené či strukturované), plátno napnuté na rámu nebo nalepené na sololitové desce. Na hladkém papíře má malba příjemný "hebký" vzhled.

Ač se to může zdát jako protimluv, tyto pastely za sucha kreslí jako voskovky, ale přitom se dají rozmýt jako akvarelové barvy.

Mají krásné syté odstíny.

Prodávají se v sadách od 12 kusů, celkově je k dostání 48 barev.

Sady v plechové krabičce obsahují také štětec, ořezávátko a grafitovou tužku. Tento štětec je vhodný spíše pro děti, pro umělce bude vhodnější použít některý z kulatých štětců ze zvířecích chlupů.

Tužky jsou využitelné pro uměleckou i studetskou kresbu a malbu, tak také pro děti.

Vyrobeno v České republice. 

  • Na Moravě je pro vás k dispozici kamenná prodejna - v Ostravě.

  • Díky vlastním skladům máme pro Vás zboží nachystané ihned k odeslání.

  • Pokud máte otázky nebo potřebujete poradit, jsme tu pro Vás. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem během otevírací doby naší prodejny a rádi Vám pomůžeme.

  • Chceme, aby náš sortiment odpovídal vašim přáním, proto vybíráme zboží na základě vašich doporučení.

  • Někdy mohou být služby pošty a kurýrů poměrně nepředvídatelné. Ačkoli nemůžeme ovlivnit to, jak s vašimi balíky nakládají, můžeme se o to postarat, aby byly pečlivě zabaleny.

  • Víme, že se těšíte na doručení Vašeho zboží co nejdříve. Objednávku kompletujeme hned po přijetí, v ideálním případě je už druhý den doručena až k Vám domů.

Hodnocení zákazníků

Zatím nikdo nehodnotil! Buďte první kdo přidá hodnocení

Fotografie uživatelů (0)

Související zboží